po 3. 10. | Plocha | 06 - 07 | 07 - 08 | 08 - 09 | 09 - 10 | 10 - 11 | 11 - 12 | 12 - 13 | 13 - 14 | 14 - 15 | 15 - 16 | 16 - 17 | 17 - 18 | 18 - 19 | 19 - 20 | 20 - 21 | 21 - 22 | 22 - 23 | 23 - 00 | 00 - 01 | 01 - 02 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. plocha | PZ 8 - 7 06:00 - 07:00 PZ 8 - 7
03. 10. 2022 |
Rolba
03. 10. 2022 | Junioři 07:15 - 08:15 Junioři
03. 10. 2022 |
Rolba
03. 10. 2022 | ŠK 7 08:30 - 09:15 ŠK 7
03. 10. 2022 |
Rolba
03. 10. 2022 |
Rolba
03. 10. 2022 | A - tým 09:45 - 11:00 A - tým
03. 10. 2022 |
Rolba
03. 10. 2022 | – 12:15 - 13:15 |
Rolba
03. 10. 2022 | ŠK 4 13:30 - 14:30 ŠK 4
03. 10. 2022 |
Rolba
03. 10. 2022 | HC3 14:45 - 15:45 HC3
03. 10. 2022 |
Rolba
03. 10. 2022 | Dorost 16:00 - 17:00 Dorost
03. 10. 2022 |
Rolba
03. 10. 2022 | Školička bruslení 17:15 - 18:15 Školička bruslení
03. 10. 2022 |
Rolba
03. 10. 2022 | HC7 18:30 - 19:30 HC7
03. 10. 2022 |
Rolba
03. 10. 2022 | PZ 9 19:45 - 20:45 PZ 9
03. 10. 2022 |
Rolba
03. 10. 2022 | HC Řisuty 21:00 - 22:00 HC Řisuty
03. 10. 2022 |
Rolba
03. 10. 2022 | – 22:15 - 00:00 | Zimní stadion uzavřen 00:00 - 02:00 Zimní stadion uzavřen
03. 10. 2022 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2. plocha | PZ 6 - 5 06:00 - 07:00 PZ 6 - 5
03. 10. 2022 |
Rolba
03. 10. 2022 | Dorost 07:15 - 08:15 Dorost
03. 10. 2022 |
Rolba
03. 10. 2022 | ŠK 5 08:30 - 09:30 ŠK 5
03. 10. 2022 |
Rolba
03. 10. 2022 | – 09:45 - 13:15 |
Rolba
03. 10. 2022 | HC 2 - 1 13:30 - 14:30 HC 2 - 1
03. 10. 2022 |
Rolba
03. 10. 2022 | PZ 4 - 3 14:45 - 15:45 PZ 4 - 3
03. 10. 2022 |
Rolba
03. 10. 2022 | HC9 16:00 - 17:00 HC9
03. 10. 2022 |
Rolba
03. 10. 2022 | Junioři 17:15 - 18:15 Junioři
03. 10. 2022 |
Rolba
03. 10. 2022 | HC6 18:30 - 19:30 HC6
03. 10. 2022 |
Rolba
03. 10. 2022 | PZ Junioři 19:45 - 20:45 PZ Junioři
03. 10. 2022 |
Rolba
03. 10. 2022 | HC Team Kladno 21:00 - 22:00 HC Team Kladno
03. 10. 2022 |
Rolba
03. 10. 2022 | Kings Kladno 22:15 - 23:15 Kings Kladno
03. 10. 2022 | Zimní stadion uzavřen 23:15 - 02:00 Zimní stadion uzavřen
03. 10. 2022 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
út 4. 10. | Plocha | 06 - 07 | 07 - 08 | 08 - 09 | 09 - 10 | 10 - 11 | 11 - 12 | 12 - 13 | 13 - 14 | 14 - 15 | 15 - 16 | 16 - 17 | 17 - 18 | 18 - 19 | 19 - 20 | 20 - 21 | 21 - 22 | 22 - 23 | 23 - 00 | 00 - 01 | 01 - 02 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1. plocha | Golmani mládež 06:00 - 07:00 Golmani mládež
04. 10. 2022 | Golmani akademie 07:00 - 08:15 Golmani akademie
04. 10. 2022 |
Rolba
04. 10. 2022 | ŠK 7 08:30 - 09:15 ŠK 7
04. 10. 2022 |
Rolba
04. 10. 2022 |
Rolba
04. 10. 2022 | A - tým 09:45 - 11:00 A - tým
04. 10. 2022 |
Rolba
04. 10. 2022 | – 12:15 - 13:15 |
Rolba
04. 10. 2022 | ŠK 9 13:30 - 14:30 ŠK 9
04. 10. 2022 |
Rolba
04. 10. 2022 | HC5 14:45 - 15:45 HC5
04. 10. 2022 |
Rolba
04. 10. 2022 | Dorost 16:00 - 17:00 Dorost
04. 10. 2022 |
Rolba
04. 10. 2022 | Junioři 17:15 - 18:15 Junioři
04. 10. 2022 |
Rolba
04. 10. 2022 | HC7 18:30 - 19:30 HC7
04. 10. 2022 |
Rolba
04. 10. 2022 | PZ 9 19:45 - 20:45 PZ 9
04. 10. 2022 |
Rolba
04. 10. 2022 | Ženy 21:00 - 22:00 Ženy
04. 10. 2022 |
Rolba
04. 10. 2022 | – 22:15 - 00:00 | Zimní stadion uzavřen 00:00 - 02:00 Zimní stadion uzavřen
04. 10. 2022 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2. plocha | HC9 06:00 - 07:00 HC9
04. 10. 2022 |
Rolba
04. 10. 2022 | Dorost 07:15 - 08:15 Dorost
04. 10. 2022 |
Rolba
04. 10. 2022 | ŠK 6 08:30 - 09:30 ŠK 6
04. 10. 2022 |
Rolba
04. 10. 2022 |
Rolba
04. 10. 2022 |
Rolba
04. 10. 2022 | Gympl 10:15 - 11:30 Gympl
04. 10. 2022 |
Rolba
04. 10. 2022 |
Rolba
04. 10. 2022 |
Rolba
04. 10. 2022 | Chaloupka 12:15 - 13:15 Chaloupka
04. 10. 2022 |
Rolba
04. 10. 2022 | ŠK 8 13:30 - 14:30 ŠK 8
04. 10. 2022 |
Rolba
04. 10. 2022 | Kraso 14:45 - 15:45 Kraso
04. 10. 2022 |
Rolba
04. 10. 2022 | HC6 16:00 - 17:00 HC6
04. 10. 2022 |
Rolba
04. 10. 2022 | HC4 17:15 - 18:15 HC4
04. 10. 2022 |
Rolba
04. 10. 2022 | PZ Dorost 18:30 - 19:30 PZ Dorost
04. 10. 2022 |
Rolba
04. 10. 2022 | PZ Junioři 19:45 - 20:45 PZ Junioři
04. 10. 2022 |
Rolba
04. 10. 2022 | HC Řisuty 21:00 - 22:00 HC Řisuty
04. 10. 2022 |
Rolba
04. 10. 2022 | – 22:15 - 23:30 | Zimní stadion uzavřen 23:30 - 02:00 Zimní stadion uzavřen
04. 10. 2022 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
st 5. 10. | Plocha | 06 - 07 | 07 - 08 | 08 - 09 | 09 - 10 | 10 - 11 | 11 - 12 | 12 - 13 | 13 - 14 | 14 - 15 | 15 - 16 | 16 - 17 | 17 - 18 | 18 - 19 | 19 - 20 | 20 - 21 | 21 - 22 | 22 - 23 | 23 - 00 | 00 - 01 | 01 - 02 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1. plocha | HC7 06:00 - 07:00 HC7
05. 10. 2022 |
Rolba
05. 10. 2022 | Junioři 07:15 - 08:15 Junioři
05. 10. 2022 |
Rolba
05. 10. 2022 | ŠK 5 - 4 08:30 - 09:15 ŠK 5 - 4
05. 10. 2022 |
Rolba
05. 10. 2022 |
Rolba
05. 10. 2022 | A - tým 09:45 - 11:00 A - tým
05. 10. 2022 |
Rolba
05. 10. 2022 | – 12:15 - 13:15 |
Rolba
05. 10. 2022 | ŠK 3 - 2 13:30 - 14:30 ŠK 3 - 2
05. 10. 2022 |
Rolba
05. 10. 2022 | HC5 14:45 - 15:45 HC5
05. 10. 2022 |
Rolba
05. 10. 2022 | Dorost 16:00 - 17:00 Dorost
05. 10. 2022 |
Rolba
05. 10. 2022 | Junioři 17:15 - 18:15 Junioři
05. 10. 2022 |
Rolba
05. 10. 2022 | HC9 18:30 - 19:30 HC9
05. 10. 2022 |
Rolba
05. 10. 2022 | PZ Junioři 19:45 - 20:45 PZ Junioři
05. 10. 2022 |
Rolba
05. 10. 2022 | Hvězda Kladno 21:00 - 22:00 Hvězda Kladno
05. 10. 2022 |
Rolba
05. 10. 2022 | Pospíšil 22:15 - 23:15 Pospíšil
05. 10. 2022 |
Rolba
05. 10. 2022 | – 23:30 - 00:30 | Zimní stadion uzavřen 00:30 - 02:00 Zimní stadion uzavřen
05. 10. 2022 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2. plocha | PZ Dorost 06:00 - 07:00 PZ Dorost
05. 10. 2022 |
Rolba
05. 10. 2022 |
Rolba
05. 10. 2022 |
Rolba
05. 10. 2022 |
Rolba
05. 10. 2022 | Kaufland 08:00 - 14:30 Kaufland
05. 10. 2022 |
Rolba
05. 10. 2022 | PZ 2 - 1 14:45 - 15:45 PZ 2 - 1
05. 10. 2022 |
Rolba
05. 10. 2022 | HC4 16:00 - 17:00 HC4
05. 10. 2022 |
Rolba
05. 10. 2022 | HC8 17:15 - 18:15 HC8
05. 10. 2022 |
Rolba
05. 10. 2022 | PZ 6 - 5 18:30 - 19:30 PZ 6 - 5
05. 10. 2022 |
Rolba
05. 10. 2022 | PZ 8 - 7 19:45 - 20:45 PZ 8 - 7
05. 10. 2022 |
Rolba
05. 10. 2022 | HK Lev Slaný Junioři 21:00 - 22:00 HK Lev Slaný Junioři
05. 10. 2022 |
Rolba
05. 10. 2022 | Hokejíček 22:15 - 23:15 Hokejíček
05. 10. 2022 | Zimní stadion uzavřen 23:15 - 02:00 Zimní stadion uzavřen
05. 10. 2022 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
čt 6. 10. | Plocha | 06 - 07 | 07 - 08 | 08 - 09 | 09 - 10 | 10 - 11 | 11 - 12 | 12 - 13 | 13 - 14 | 14 - 15 | 15 - 16 | 16 - 17 | 17 - 18 | 18 - 19 | 19 - 20 | 20 - 21 | 21 - 22 | 22 - 23 | 23 - 00 | 00 - 01 | 01 - 02 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1. plocha | HC6 06:00 - 07:00 HC6
06. 10. 2022 |
Rolba
06. 10. 2022 | PZ golmani J - D - 9 07:15 - 08:15 PZ golmani J - D - 9
06. 10. 2022 |
Rolba
06. 10. 2022 | ŠK 9 08:30 - 09:15 ŠK 9
06. 10. 2022 |
Rolba
06. 10. 2022 |
Rolba
06. 10. 2022 | A - tým 09:45 - 11:00 A - tým
06. 10. 2022 |
Rolba
06. 10. 2022 | – 12:15 - 13:15 |
Rolba
06. 10. 2022 | HC 2 - 1 13:30 - 14:30 HC 2 - 1
06. 10. 2022 |
Rolba
06. 10. 2022 | HC3 14:45 - 15:45 HC3
06. 10. 2022 |
Rolba
06. 10. 2022 | Junioři 16:00 - 17:00 Junioři
06. 10. 2022 |
Rolba
06. 10. 2022 |
Rolba
06. 10. 2022 | Dorost | Rytíři Kladno - HC ŠKODA PLZEŇ 18:00 - 20:30 Dorost | Rytíři Kladno - HC ŠKODA PLZEŇ
06. 10. 2022 |
Rolba
06. 10. 2022 | PZ 9 20:45 - 21:45 PZ 9
06. 10. 2022 |
Rolba
06. 10. 2022 | – 22:00 - 00:00 | Zimní stadion uzavřen 00:00 - 02:00 Zimní stadion uzavřen
06. 10. 2022 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2. plocha | Kraso 06:00 - 07:00 Kraso
06. 10. 2022 |
Rolba
06. 10. 2022 | – 07:15 - 08:15 |
Rolba
06. 10. 2022 | ŠK 8 08:30 - 09:30 ŠK 8
06. 10. 2022 |
Rolba
06. 10. 2022 |
Rolba
06. 10. 2022 |
Rolba
06. 10. 2022 | Gympl 10:15 - 11:30 Gympl
06. 10. 2022 |
Rolba
06. 10. 2022 | – 11:45 - 13:15 |
Rolba
06. 10. 2022 | PZ Junioři 13:30 - 14:30 PZ Junioři
06. 10. 2022 |
Rolba
06. 10. 2022 | PZ 4 - 3 14:45 - 15:45 PZ 4 - 3
06. 10. 2022 |
Rolba
06. 10. 2022 | HC4 16:00 - 17:00 HC4
06. 10. 2022 |
Rolba
06. 10. 2022 | HC8 17:15 - 18:15 HC8
06. 10. 2022 |
Rolba
06. 10. 2022 | PZ 6 - 5 18:30 - 19:30 PZ 6 - 5
06. 10. 2022 |
Rolba
06. 10. 2022 | PZ 8 - 7 19:45 - 20:45 PZ 8 - 7
06. 10. 2022 |
Rolba
06. 10. 2022 | PZ Dorost 21:00 - 22:00 PZ Dorost
06. 10. 2022 |
Rolba
06. 10. 2022 | – 22:15 - 23:30 | Zimní stadion uzavřen 23:30 - 02:00 Zimní stadion uzavřen
06. 10. 2022 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
pá 7. 10. | Plocha | 06 - 07 | 07 - 08 | 08 - 09 | 09 - 10 | 10 - 11 | 11 - 12 | 12 - 13 | 13 - 14 | 14 - 15 | 15 - 16 | 16 - 17 | 17 - 18 | 18 - 19 | 19 - 20 | 20 - 21 | 21 - 22 | 22 - 23 | 23 - 00 | 00 - 01 | 01 - 02 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1. plocha | HC8 06:00 - 07:00 HC8
07. 10. 2022 |
Rolba
07. 10. 2022 | Gympl 07:15 - 08:00 Gympl
07. 10. 2022 |
Rolba
07. 10. 2022 |
Rolba
07. 10. 2022 | ŠK 6 08:30 - 09:15 ŠK 6
07. 10. 2022 |
Rolba
07. 10. 2022 |
Rolba
07. 10. 2022 | A - tým 09:45 - 11:00 A - tým
07. 10. 2022 |
Rolba
07. 10. 2022 | ŠK 3 12:15 - 13:15 ŠK 3
07. 10. 2022 |
Rolba
07. 10. 2022 | HC5 13:30 - 14:30 HC5
07. 10. 2022 |
Rolba
07. 10. 2022 | Dorost 14:45 - 15:45 Dorost
07. 10. 2022 |
Rolba
07. 10. 2022 |
Rolba
07. 10. 2022 |
Rolba
07. 10. 2022 |
Rolba
07. 10. 2022 |
Rolba
07. 10. 2022 |
Rolba
07. 10. 2022 |
Rolba
07. 10. 2022 |
Rolba
07. 10. 2022 |
Rolba
07. 10. 2022 | A-tým | Rytíři Kladno - HC ŠKODA PLZEŇ 18:00 - 20:45 A-tým | Rytíři Kladno - HC ŠKODA PLZEŇ
07. 10. 2022 |
Rolba
07. 10. 2022 | Ženy 21:00 - 22:00 Ženy
07. 10. 2022 |
Rolba
07. 10. 2022 | HC Řisuty 22:15 - 23:15 HC Řisuty
07. 10. 2022 |
Rolba
07. 10. 2022 | – 23:30 - 00:45 | Zimní stadion uzavřen 00:45 - 02:00 Zimní stadion uzavřen
07. 10. 2022 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2. plocha | – 06:00 - 12:00 |
Rolba
07. 10. 2022 | ŠK 2 12:15 - 13:15 ŠK 2
07. 10. 2022 |
Rolba
07. 10. 2022 | Kraso 13:30 - 14:30 Kraso
07. 10. 2022 |
Rolba
07. 10. 2022 | HC9 14:45 - 15:45 HC9
07. 10. 2022 |
Rolba
07. 10. 2022 | PZ Dorost - Ústí 16:00 - 18:30 PZ Dorost - Ústí
07. 10. 2022 |
Rolba
07. 10. 2022 | PZ Junioři - Kralupy 18:45 - 21:15 PZ Junioři - Kralupy
07. 10. 2022 |
Rolba
07. 10. 2022 | Malec 21:30 - 22:30 Malec
07. 10. 2022 | Zimní stadion uzavřen 22:30 - 02:00 Zimní stadion uzavřen
07. 10. 2022 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
so 8. 10. | Plocha | 06 - 07 | 07 - 08 | 08 - 09 | 09 - 10 | 10 - 11 | 11 - 12 | 12 - 13 | 13 - 14 | 14 - 15 | 15 - 16 | 16 - 17 | 17 - 18 | 18 - 19 | 19 - 20 | 20 - 21 | 21 - 22 | 22 - 23 | 23 - 00 | 00 - 01 | 01 - 02 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1. plocha | – 06:00 - 07:30 |
Rolba
08. 10. 2022 | PZ 4 - 3 07:45 - 08:45 PZ 4 - 3
08. 10. 2022 |
Rolba
08. 10. 2022 | HC5 | Rytíři Kladno - Prac. zálohy Kladno 09:00 - 11:00 HC5 | Rytíři Kladno - Prac. zálohy Kladno
08. 10. 2022 |
Rolba
08. 10. 2022 |
Rolba
08. 10. 2022 | Dorost | Rytíři Kladno - HC Sparta Praha 12:00 - 14:30 Dorost | Rytíři Kladno - HC Sparta Praha
08. 10. 2022 |
Rolba
08. 10. 2022 | HC9 | Rytíři Kladno - HC Meteor Třemošná 14:45 - 17:15 HC9 | Rytíři Kladno - HC Meteor Třemošná
08. 10. 2022 |
Rolba
08. 10. 2022 | – 17:30 - 18:30 |
Rolba
08. 10. 2022 | HK Lev Slaný Junioři 18:45 - 19:45 HK Lev Slaný Junioři
08. 10. 2022 |
Rolba
08. 10. 2022 | – 20:00 - 00:00 | Zimní stadion uzavřen 00:00 - 02:00 Zimní stadion uzavřen
08. 10. 2022 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2. plocha | Kraso 06:00 - 07:00 Kraso
08. 10. 2022 |
Rolba
08. 10. 2022 | Kraso 07:15 - 08:15 Kraso
08. 10. 2022 |
Rolba
08. 10. 2022 | Školička bruslení 08:30 - 09:30 Školička bruslení
08. 10. 2022 |
Rolba
08. 10. 2022 |
Rolba
08. 10. 2022 | A - tým 10:00 - 11:00 A - tým
08. 10. 2022 |
Rolba
08. 10. 2022 | HK Lev Slaný 11:15 - 12:15 HK Lev Slaný
08. 10. 2022 |
Rolba
08. 10. 2022 | PZ 9 - Sparta 12:30 - 15:00 PZ 9 - Sparta
08. 10. 2022 |
Rolba
08. 10. 2022 | HK Lev Slaný 15:15 - 16:15 HK Lev Slaný
08. 10. 2022 |
Rolba
08. 10. 2022 |
Rolba
08. 10. 2022 |
Rolba
08. 10. 2022 | Veřejné bruslení 17:00 - 19:00 Veřejné bruslení
08. 10. 2022 |
Rolba
08. 10. 2022 |
Rolba
08. 10. 2022 | Král 19:30 - 20:30 Král
08. 10. 2022 |
Rolba
08. 10. 2022 | Osvald 20:45 - 22:15 Osvald
08. 10. 2022 |
Rolba
08. 10. 2022 | Tůma 22:30 - 23:30 Tůma
08. 10. 2022 | Zimní stadion uzavřen 23:30 - 02:00 Zimní stadion uzavřen
08. 10. 2022 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ne 9. 10. | Plocha | 06 - 07 | 07 - 08 | 08 - 09 | 09 - 10 | 10 - 11 | 11 - 12 | 12 - 13 | 13 - 14 | 14 - 15 | 15 - 16 | 16 - 17 | 17 - 18 | 18 - 19 | 19 - 20 | 20 - 21 | 21 - 22 | 22 - 23 | 23 - 00 | 00 - 01 | 01 - 02 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1. plocha | – 06:00 - 08:30 |
Rolba
09. 10. 2022 |
Rolba
09. 10. 2022 | A - tým 09:00 - 09:30 A - tým
09. 10. 2022 |
Rolba
09. 10. 2022 | HC 4 - Louny 09:45 - 11:30 HC 4 - Louny
09. 10. 2022 |
Rolba
09. 10. 2022 |
Rolba
09. 10. 2022 | PZ Dorost - Náchod 12:00 - 14:30 PZ Dorost - Náchod
09. 10. 2022 |
Rolba
09. 10. 2022 | Kraso SCM 14:45 - 16:15 Kraso SCM
09. 10. 2022 |
Rolba
09. 10. 2022 | HC Hvězda - Beroun 16:30 - 19:00 HC Hvězda - Beroun
09. 10. 2022 |
Rolba
09. 10. 2022 | Jelínek 19:15 - 20:15 Jelínek
09. 10. 2022 |
Rolba
09. 10. 2022 | Petřík 20:30 - 21:30 Petřík
09. 10. 2022 |
Rolba
09. 10. 2022 | – 21:45 - 00:00 | Zimní stadion uzavřen 00:00 - 02:00 Zimní stadion uzavřen
09. 10. 2022 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2. plocha | – 06:00 - 07:30 |
Rolba
09. 10. 2022 | Goodboys 07:45 - 08:45 Goodboys
09. 10. 2022 |
Rolba
09. 10. 2022 | HC3 | Rytíři Kladno - BK Mladá Boleslav 09:00 - 10:00 HC3 | Rytíři Kladno - BK Mladá Boleslav
09. 10. 2022 09:00 - 10:00 HC3 | Rytíři Kladno B - BK Mladá Boleslav B
09. 10. 2022 | HC3 | Rytíři Kladno - BK Mladá Boleslav 10:00 - 11:00 HC3 | Rytíři Kladno - BK Mladá Boleslav
09. 10. 2022 10:00 - 11:00 HC3 | Rytíři Kladno B - BK Mladá Boleslav B
09. 10. 2022 |
Rolba
09. 10. 2022 | HC2 | Rytíři Kladno - HC Letci Letňany 11:15 - 12:15 HC2 | Rytíři Kladno - HC Letci Letňany
09. 10. 2022 11:15 - 12:15 HC1 | Rytíři Kladno - HC Letci Letňany
09. 10. 2022 | HC2 | Rytíři Kladno - HC Letci Letňany 12:15 - 13:15 HC2 | Rytíři Kladno - HC Letci Letňany
09. 10. 2022 12:15 - 13:15 HC1 | Rytíři Kladno - HC Letci Letňany
09. 10. 2022 |
Rolba
09. 10. 2022 | HC 5 - Letňany 13:30 - 15:30 HC 5 - Letňany
09. 10. 2022 |
Rolba
09. 10. 2022 |
Rolba
09. 10. 2022 | Veřejné bruslení 16:00 - 18:00 Veřejné bruslení
09. 10. 2022 |
Rolba
09. 10. 2022 |
Rolba
09. 10. 2022 |
Rolba
09. 10. 2022 | HC Unhošť 18:45 - 19:45 HC Unhošť
09. 10. 2022 |
Rolba
09. 10. 2022 | Říha 20:00 - 21:15 Říha
09. 10. 2022 |
Rolba
09. 10. 2022 | Tuláček 21:30 - 22:30 Tuláček
09. 10. 2022 | Zimní stadion uzavřen 22:30 - 02:00 Zimní stadion uzavřen
09. 10. 2022 |
RYTÍŘI KLADNO
ČEZ STADION
Hokejových legend 2531
272 01 Kladno
Pronájem 1 plocha 6:00 – 24:00 | 4.300 Kč/hod. |
Pronájem 2 plocha 6:00 – 24:00 | 3.700 Kč/hod. |
Pro školy – 2 plocha v dopoledních hodinách | 800 Kč/hod. |
Informace o pronájmech poskytuje p. Martin Zuska – 608 901 013, martin.zuska@rytirikladno.cz