Rozpis od 21. 11. 2022 do 27. 11. 2022 (47. týden)

Tento týdenVytisknout rozpis
ČEZ stadion, Kladno (1. plocha) ČEZ stadion, Kladno (2. plocha) Všechny plochy
po
21. 11.
Plocha06 - 0707 - 0808 - 0909 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 2121 - 2222 - 2323 - 0000 - 0101 - 02
1. plochaPZ 8 - 7
06:00 - 07:00
Dorost
07:15 - 08:15
ŠK 7
08:30 - 09:15
A - tým
09:45 - 11:00
12:15 - 13:15 ŠK 4
13:30 - 14:30
HC3
14:45 - 15:45
Dorost
16:00 - 17:00
Školička bruslení
17:15 - 18:15
HC8
18:30 - 19:30
PZ 9
19:45 - 20:45
21:00 - 00:30 Zimní stadion uzavřen
00:30 - 02:00
2. plochaPZ 6 - 5
06:00 - 07:00
07:15 - 08:15 ŠK 5
08:30 - 09:30
09:45 - 13:15 HC 2 - 1
13:30 - 14:30
PZ 4 - 3
14:45 - 15:45
HC9
16:00 - 17:00
Junioři
17:15 - 18:15
HC6
18:30 - 19:30
PZ Dorost
19:45 - 20:45
HC Team Kladno
21:00 - 22:15
Zimní stadion uzavřen
22:15 - 02:00
út
22. 11.
Plocha06 - 0707 - 0808 - 0909 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 2121 - 2222 - 2323 - 0000 - 0101 - 02
1. plochaGolmani mládež
06:00 - 07:00
Golmani akademie
07:00 - 08:15
ŠK 7
08:30 - 09:15
A - tým
09:45 - 11:00
HC
12:15 - 13:15
ŠK 9
13:30 - 14:30
HC5
14:45 - 15:45
Dorost
16:00 - 17:00
Junioři
17:15 - 18:15
HC7
18:30 - 19:30
PZ Junioři
19:45 - 20:45
Ženy
21:00 - 22:00
HC
22:15 - 23:15
23:30 - 00:30 Zimní stadion uzavřen
00:30 - 02:00
2. plochaHC9
06:00 - 07:00
07:15 - 08:15 ŠK 6
08:30 - 09:30
Gympl
10:15 - 11:30
11:45 - 13:15 ŠK 8
13:30 - 14:30
Kraso
14:45 - 15:45
HC6
16:00 - 17:00
HC4
17:15 - 18:15
PZ 9
18:30 - 19:30
PZ Dorost
19:45 - 20:45
Kings Kladno
21:00 - 22:00
Hokejíček
22:15 - 23:15
Zimní stadion uzavřen
23:15 - 02:00
st
23. 11.
Plocha06 - 0707 - 0808 - 0909 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 2121 - 2222 - 2323 - 0000 - 0101 - 02
1. plochaPZ 9
06:00 - 07:00
Junioři
07:15 - 08:15
ŠK 5
08:30 - 09:15
A - tým
09:45 - 11:00
12:15 - 13:15 ŠK 3
13:30 - 14:30
HC5
14:45 - 15:45
Dorost
16:00 - 17:00
Junioři
17:15 - 18:15
HC9
18:30 - 19:30
PZ Junioři - Slaný
19:45 - 22:15
22:30 - 00:30 Zimní stadion uzavřen
00:30 - 02:00
2. plocha 06:00 - 08:15 ŠK 4
08:30 - 09:30
09:45 - 13:15 ŠK 2
13:30 - 14:30
PZ 2 - 1
14:45 - 15:45
HC4
16:00 - 17:00
HC7
17:15 - 18:15
PZ 6 - 5
18:30 - 19:30
PZ 8 - 7
19:45 - 20:45
PZ Dorost
21:00 - 22:00
Pospíšil
22:15 - 23:15
Zimní stadion uzavřen
23:15 - 02:00
čt
24. 11.
Plocha06 - 0707 - 0808 - 0909 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 2121 - 2222 - 2323 - 0000 - 0101 - 02
1. plochaHC6
06:00 - 07:00
Skills
07:15 - 08:15
ŠK 9
08:30 - 09:15
A - tým
09:45 - 11:00
PZ Junioři
12:15 - 13:15
HC 2 - 1
13:30 - 14:30
HC3
14:45 - 15:45
Dorost
16:00 - 17:00
Junioři | Rytíři Kladno - HC Slavia Praha
18:00 - 20:30
PZ 9
20:45 - 21:45
HC
22:00 - 23:00
23:15 - 00:30 Zimní stadion uzavřen
00:30 - 02:00
2. plochaKraso
06:00 - 07:00
PZ golmani J - D - 9
07:15 - 08:15
ŠK 8
08:30 - 09:30
Gympl
10:15 - 11:30
11:45 - 13:15 PZ 2 - 1
13:30 - 14:30
PZ 4 - 3
14:45 - 15:45
HC4
16:00 - 17:00
HC8
17:15 - 18:15
PZ 6 - 5
18:30 - 19:30
PZ 8 - 7
19:45 - 20:45
PZ Dorost
21:00 - 22:00
Hvězda Kladno
22:15 - 23:15
Zimní stadion uzavřen
23:15 - 02:00

25. 11.
Plocha06 - 0707 - 0808 - 0909 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 2121 - 2222 - 2323 - 0000 - 0101 - 02
1. plochaHC8
06:00 - 07:00
Gympl
07:15 - 08:00
ŠK 6
08:30 - 09:15
A - tým
09:45 - 11:00
ŠK 3
12:15 - 13:15
HC7
13:30 - 14:30
HC9
14:45 - 15:45
A-tým | Rytíři Kladno - HC Olomouc
18:00 - 20:45
Malec
21:15 - 22:30
22:45 - 00:30 Zimní stadion uzavřen
00:30 - 02:00
2. plochaHC5
06:00 - 07:00
07:15 - 12:00 ŠK 2
12:15 - 13:15
Kraso
13:30 - 14:30
Dorost | Rytíři Kladno - HC Olomouc
16:45 - 19:15
PZ Dorost - Kobra
19:30 - 22:00
22:15 - 23:30 Zimní stadion uzavřen
23:30 - 02:00
so
26. 11.
Plocha06 - 0707 - 0808 - 0909 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 2121 - 2222 - 2323 - 0000 - 0101 - 02
1. plochaKraso
06:00 - 07:00
Kraso SCM
07:15 - 08:15
Školička bruslení
08:30 - 09:30
A - tým
10:00 - 11:00
Dorost | Rytíři Kladno - HK MD Šumperk
12:15 - 14:45
HC7 | Rytíři Kladno - HC Příbram
15:00 - 17:00
Nohava
17:15 - 18:15
18:30 - 19:30 MMoravec
19:45 - 21:00
Osvald
21:15 - 22:45
23:00 - 00:30 Zimní stadion uzavřen
00:30 - 02:00
2. plocha 06:00 - 08:30 PZ 6 - 5
08:45 - 09:45
Junioři
10:00 - 11:00
11:15 - 12:15 HC8 | Rytíři Kladno - HC Slovan Louny
12:30 - 14:45
HC 1 - Sparta
15:00 - 16:30
HC 1 - Sparta B
15:00 - 16:30
Veřejné bruslení
17:00 - 19:00
Král
19:45 - 20:45
Tůma
21:00 - 22:00
22:15 - 23:30 Zimní stadion uzavřen
23:30 - 02:00
ne
27. 11.
Plocha06 - 0707 - 0808 - 0909 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 2121 - 2222 - 2323 - 0000 - 0101 - 02
1. plocha 06:00 - 08:30 A - tým
09:00 - 09:30
PZ Unhošť
09:45 - 10:45
Petřík
11:00 - 12:00
PZ 9 - Slaný
12:15 - 14:45
Kraso SCM
15:00 - 16:30
16:45 - 19:00 Jelínek
19:15 - 20:15
20:30 - 00:30 Zimní stadion uzavřen
00:30 - 02:00
2. plocha 06:00 - 07:30 Goodboys
07:45 - 08:45
HC 5 - Letňany
09:00 - 10:30
HC4 | Rytíři Kladno - HC Benátky n.J.
10:45 - 11:45
HC4 | Rytíři Kladno B - HC Benátky n.J. B
10:45 - 11:45
HC4 | Rytíři Kladno - HC Benátky n.J.
11:45 - 12:45
HC4 | Rytíři Kladno B - HC Benátky n.J. B
11:45 - 12:45
HC9 | Rytíři Kladno - HC Energie Karlovy Vary
13:00 - 15:30
Veřejné bruslení
16:00 - 18:00
HC Unhošť
18:45 - 19:45
Říha
20:00 - 21:15
Tuláček
21:30 - 22:30
Zimní stadion uzavřen
22:30 - 02:00

Základní informace

RYTÍŘI KLADNO
ČEZ STADION
Hokejových legend 2531
272 01 Kladno

Veřejné bruslení

Standardně jsou pro veřejné bruslení vyhrazeny na 2. ledové ploše ČEZ stadionu v Kladně tyto hodiny:

Sobota 17:00 - 19:00
Neděle 16:00 - 18:00
Jednotné vstupné 80 Kč

Půjčovna

Brusle (velikosti 26-48) 80 Kč (500 Kč vratná záloha)
Helma: 40 Kč (200 Kč záloha)
Hrazda: 40 Kč (200Kč záloha)
Šatna: 20 Kč

Platba pouze v hotovosti.

Pronájem ledové plochy

Pronájem 1 plocha 6:00 - 24:00 4.300 Kč/hod.
Pronájem 2 plocha 6:00 - 24:00 3.700 Kč/hod.
Pro školy - 2 plocha v dopoledních hodinách 800 Kč/hod.


Informace o pronájmech poskytuje p. Martin Zuska — 608 901 013
martin.zuska@rytirikladno.cz


Broušení bruslí

Sobota, neděle na veř. bruslení
Cena 80 Kč