po 27. 3. | Plocha | 06 - 07 | 07 - 08 | 08 - 09 | 09 - 10 | 10 - 11 | 11 - 12 | 12 - 13 | 13 - 14 | 14 - 15 | 15 - 16 | 16 - 17 | 17 - 18 | 18 - 19 | 19 - 20 | 20 - 21 | 21 - 22 | 22 - 23 | 23 - 00 | 00 - 01 | 01 - 02 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. plocha | PZ 8 - 7 06:00 - 07:00 PZ 8 - 7
27. 03. 2023 |
Rolba
27. 03. 2023 | HC 07:15 - 08:15 HC
27. 03. 2023 Jaňour |
Rolba
27. 03. 2023 | ŠK 7 08:30 - 09:15 ŠK 7
27. 03. 2023 |
Rolba
27. 03. 2023 |
Rolba
27. 03. 2023 | HC 09:45 - 11:00 HC
27. 03. 2023 |
Rolba
27. 03. 2023 |
Rolba
27. 03. 2023 | – 12:30 - 13:15 |
Rolba
27. 03. 2023 | ŠK 4 13:30 - 14:30 ŠK 4
27. 03. 2023 |
Rolba
27. 03. 2023 | HC3 14:45 - 15:45 HC3
27. 03. 2023 |
Rolba
27. 03. 2023 | Dorost 16:00 - 17:00 Dorost
27. 03. 2023 |
Rolba
27. 03. 2023 | Školička bruslení 17:15 - 18:15 Školička bruslení
27. 03. 2023 |
Rolba
27. 03. 2023 | Junioři 18:30 - 19:30 Junioři
27. 03. 2023 |
Rolba
27. 03. 2023 | PZ 9 19:45 - 20:45 PZ 9
27. 03. 2023 |
Rolba
27. 03. 2023 | – 21:00 - 23:30 | Zimní stadion uzavřen 23:30 - 02:00 Zimní stadion uzavřen
27. 03. 2023 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2. plocha | PZ 6 - 5 06:00 - 07:00 PZ 6 - 5
27. 03. 2023 |
Rolba
27. 03. 2023 | – 07:15 - 08:15 |
Rolba
27. 03. 2023 | ŠK 5 08:30 - 09:30 ŠK 5
27. 03. 2023 |
Rolba
27. 03. 2023 | – 09:45 - 13:15 |
Rolba
27. 03. 2023 | HC 2 - 1 13:30 - 14:30 HC 2 - 1
27. 03. 2023 |
Rolba
27. 03. 2023 | PZ 4 - 3 14:45 - 15:45 PZ 4 - 3
27. 03. 2023 |
Rolba
27. 03. 2023 | HC8 16:00 - 17:00 HC8
27. 03. 2023 |
Rolba
27. 03. 2023 | HC9 17:15 - 18:15 HC9
27. 03. 2023 |
Rolba
27. 03. 2023 | HC6 18:30 - 19:30 HC6
27. 03. 2023 |
Rolba
27. 03. 2023 | PZ Dorost 19:45 - 20:45 PZ Dorost
27. 03. 2023 |
Rolba
27. 03. 2023 | HC Team Kladno 21:00 - 22:15 HC Team Kladno
27. 03. 2023 | Zimní stadion uzavřen 22:15 - 02:00 Zimní stadion uzavřen
27. 03. 2023 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
út 28. 3. | Plocha | 06 - 07 | 07 - 08 | 08 - 09 | 09 - 10 | 10 - 11 | 11 - 12 | 12 - 13 | 13 - 14 | 14 - 15 | 15 - 16 | 16 - 17 | 17 - 18 | 18 - 19 | 19 - 20 | 20 - 21 | 21 - 22 | 22 - 23 | 23 - 00 | 00 - 01 | 01 - 02 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1. plocha | Golmani mládež 06:00 - 07:00 Golmani mládež
28. 03. 2023 | Golmani akademie 07:00 - 08:15 Golmani akademie
28. 03. 2023 |
Rolba
28. 03. 2023 | ŠK 7 08:30 - 09:15 ŠK 7
28. 03. 2023 |
Rolba
28. 03. 2023 |
Rolba
28. 03. 2023 | HC 09:45 - 11:00 HC
28. 03. 2023 |
Rolba
28. 03. 2023 |
Rolba
28. 03. 2023 | – 12:30 - 13:15 |
Rolba
28. 03. 2023 | ŠK 9 13:30 - 14:30 ŠK 9
28. 03. 2023 |
Rolba
28. 03. 2023 | HC5 14:45 - 15:45 HC5
28. 03. 2023 |
Rolba
28. 03. 2023 | Dorost 16:00 - 16:45 Dorost
28. 03. 2023 |
Rolba
28. 03. 2023 |
Rolba
28. 03. 2023 |
Rolba
28. 03. 2023 |
Rolba
28. 03. 2023 |
Rolba
28. 03. 2023 | Rytíři Kladno - SC Kolín 18:00 - 20:30 Rytíři Kladno - SC Kolín
28. 03. 2023 |
Rolba
28. 03. 2023 |
Rolba
28. 03. 2023 | – 21:00 - 23:30 | Zimní stadion uzavřen 23:30 - 02:00 Zimní stadion uzavřen
28. 03. 2023 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2. plocha | HC9 06:00 - 07:00 HC9
28. 03. 2023 |
Rolba
28. 03. 2023 | – 07:15 - 08:15 |
Rolba
28. 03. 2023 | ŠK 6 08:30 - 09:30 ŠK 6
28. 03. 2023 |
Rolba
28. 03. 2023 |
Rolba
28. 03. 2023 |
Rolba
28. 03. 2023 | Gympl 10:15 - 11:30 Gympl
28. 03. 2023 |
Rolba
28. 03. 2023 | – 11:45 - 13:15 |
Rolba
28. 03. 2023 | ŠK 8 13:30 - 14:30 ŠK 8
28. 03. 2023 |
Rolba
28. 03. 2023 | Kraso 14:45 - 15:45 Kraso
28. 03. 2023 |
Rolba
28. 03. 2023 | HC 7 - 6 16:00 - 17:00 HC 7 - 6
28. 03. 2023 |
Rolba
28. 03. 2023 | HC4 17:15 - 18:15 HC4
28. 03. 2023 |
Rolba
28. 03. 2023 | PZ 9 18:30 - 19:30 PZ 9
28. 03. 2023 |
Rolba
28. 03. 2023 | PZ Junioři - Dorost 19:45 - 20:45 PZ Junioři - Dorost
28. 03. 2023 |
Rolba
28. 03. 2023 | Hokejíček 21:00 - 22:15 Hokejíček
28. 03. 2023 | Zimní stadion uzavřen 22:15 - 02:00 Zimní stadion uzavřen
28. 03. 2023 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
st 29. 3. | Plocha | 06 - 07 | 07 - 08 | 08 - 09 | 09 - 10 | 10 - 11 | 11 - 12 | 12 - 13 | 13 - 14 | 14 - 15 | 15 - 16 | 16 - 17 | 17 - 18 | 18 - 19 | 19 - 20 | 20 - 21 | 21 - 22 | 22 - 23 | 23 - 00 | 00 - 01 | 01 - 02 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1. plocha | HC7 06:00 - 07:00 HC7
29. 03. 2023 |
Rolba
29. 03. 2023 | HC 07:15 - 08:15 HC
29. 03. 2023 Nedvěd |
Rolba
29. 03. 2023 | ŠK 5 08:30 - 09:15 ŠK 5
29. 03. 2023 |
Rolba
29. 03. 2023 |
Rolba
29. 03. 2023 | HC 09:45 - 11:00 HC
29. 03. 2023 |
Rolba
29. 03. 2023 |
Rolba
29. 03. 2023 | – 12:30 - 13:15 |
Rolba
29. 03. 2023 | ŠK 3 13:30 - 14:30 ŠK 3
29. 03. 2023 |
Rolba
29. 03. 2023 | HC5 14:45 - 15:45 HC5
29. 03. 2023 |
Rolba
29. 03. 2023 | Dorost 16:00 - 17:00 Dorost
29. 03. 2023 |
Rolba
29. 03. 2023 | Junioři 17:15 - 18:15 Junioři
29. 03. 2023 |
Rolba
29. 03. 2023 | HC8 18:30 - 19:30 HC8
29. 03. 2023 |
Rolba
29. 03. 2023 | PZ Junioři 19:45 - 20:45 PZ Junioři
29. 03. 2023 |
Rolba
29. 03. 2023 | – 21:00 - 23:30 | Zimní stadion uzavřen 23:30 - 02:00 Zimní stadion uzavřen
29. 03. 2023 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2. plocha | SPŠ Kladno 06:00 - 07:00 SPŠ Kladno
29. 03. 2023 |
Rolba
29. 03. 2023 | – 07:15 - 08:15 |
Rolba
29. 03. 2023 | ŠK 4 08:30 - 09:30 ŠK 4
29. 03. 2023 |
Rolba
29. 03. 2023 | – 09:45 - 13:15 |
Rolba
29. 03. 2023 | ŠK 2 13:30 - 14:30 ŠK 2
29. 03. 2023 |
Rolba
29. 03. 2023 | PZ 2 - 1 14:45 - 15:45 PZ 2 - 1
29. 03. 2023 |
Rolba
29. 03. 2023 | HC4 16:00 - 17:00 HC4
29. 03. 2023 |
Rolba
29. 03. 2023 | HC9 17:15 - 18:15 HC9
29. 03. 2023 |
Rolba
29. 03. 2023 | PZ 6 - 5 18:30 - 19:30 PZ 6 - 5
29. 03. 2023 |
Rolba
29. 03. 2023 | PZ 8 - 7 19:45 - 20:45 PZ 8 - 7
29. 03. 2023 |
Rolba
29. 03. 2023 | Pospíšil 21:00 - 22:00 Pospíšil
29. 03. 2023 |
Rolba
29. 03. 2023 | – 22:15 - 23:30 | Zimní stadion uzavřen 23:30 - 02:00 Zimní stadion uzavřen
29. 03. 2023 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
čt 30. 3. | Plocha | 06 - 07 | 07 - 08 | 08 - 09 | 09 - 10 | 10 - 11 | 11 - 12 | 12 - 13 | 13 - 14 | 14 - 15 | 15 - 16 | 16 - 17 | 17 - 18 | 18 - 19 | 19 - 20 | 20 - 21 | 21 - 22 | 22 - 23 | 23 - 00 | 00 - 01 | 01 - 02 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1. plocha | HC6 06:00 - 07:00 HC6
30. 03. 2023 |
Rolba
30. 03. 2023 | PZ golmani J-D-9 07:15 - 08:15 PZ golmani J-D-9
30. 03. 2023 |
Rolba
30. 03. 2023 | ŠK 9 08:30 - 09:15 ŠK 9
30. 03. 2023 |
Rolba
30. 03. 2023 |
Rolba
30. 03. 2023 | HC 09:45 - 11:00 HC
30. 03. 2023 |
Rolba
30. 03. 2023 |
Rolba
30. 03. 2023 | – 12:30 - 13:15 |
Rolba
30. 03. 2023 | HC 2 - 1 13:30 - 14:30 HC 2 - 1
30. 03. 2023 |
Rolba
30. 03. 2023 | HC3 14:45 - 15:45 HC3
30. 03. 2023 |
Rolba
30. 03. 2023 | Dorost 16:00 - 17:00 Dorost
30. 03. 2023 |
Rolba
30. 03. 2023 | Junioři 17:15 - 18:15 Junioři
30. 03. 2023 |
Rolba
30. 03. 2023 | PZ 8 - 7 18:30 - 19:30 PZ 8 - 7
30. 03. 2023 |
Rolba
30. 03. 2023 | PZ Dorost 19:45 - 20:45 PZ Dorost
30. 03. 2023 |
Rolba
30. 03. 2023 | – 21:00 - 23:30 | Zimní stadion uzavřen 23:30 - 02:00 Zimní stadion uzavřen
30. 03. 2023 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2. plocha | Kraso 06:00 - 07:00 Kraso
30. 03. 2023 |
Rolba
30. 03. 2023 | Skills 07:15 - 08:15 Skills
30. 03. 2023 |
Rolba
30. 03. 2023 | ŠK 8 08:30 - 09:30 ŠK 8
30. 03. 2023 |
Rolba
30. 03. 2023 |
Rolba
30. 03. 2023 |
Rolba
30. 03. 2023 | Gympl 10:15 - 11:30 Gympl
30. 03. 2023 |
Rolba
30. 03. 2023 | – 11:45 - 14:30 |
Rolba
30. 03. 2023 | PZ 4 - 3 14:45 - 15:45 PZ 4 - 3
30. 03. 2023 |
Rolba
30. 03. 2023 | HC4 16:00 - 17:00 HC4
30. 03. 2023 |
Rolba
30. 03. 2023 | HC7 17:15 - 18:15 HC7
30. 03. 2023 |
Rolba
30. 03. 2023 | PZ 6 - 5 18:30 - 19:30 PZ 6 - 5
30. 03. 2023 |
Rolba
30. 03. 2023 | Ženy 19:45 - 20:45 Ženy
30. 03. 2023 |
Rolba
30. 03. 2023 | HC Team Kladno 21:00 - 22:00 HC Team Kladno
30. 03. 2023 |
Rolba
30. 03. 2023 | – 22:15 - 23:30 | Zimní stadion uzavřen 23:30 - 02:00 Zimní stadion uzavřen
30. 03. 2023 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
pá 31. 3. | Plocha | 06 - 07 | 07 - 08 | 08 - 09 | 09 - 10 | 10 - 11 | 11 - 12 | 12 - 13 | 13 - 14 | 14 - 15 | 15 - 16 | 16 - 17 | 17 - 18 | 18 - 19 | 19 - 20 | 20 - 21 | 21 - 22 | 22 - 23 | 23 - 00 | 00 - 01 | 01 - 02 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1. plocha | PZ 4 - 3 06:00 - 07:00 PZ 4 - 3
31. 03. 2023 |
Rolba
31. 03. 2023 | Gympl 07:15 - 08:00 Gympl
31. 03. 2023 |
Rolba
31. 03. 2023 |
Rolba
31. 03. 2023 | ŠK 6 08:30 - 09:15 ŠK 6
31. 03. 2023 |
Rolba
31. 03. 2023 |
Rolba
31. 03. 2023 | HC 09:45 - 11:00 HC
31. 03. 2023 |
Rolba
31. 03. 2023 |
Rolba
31. 03. 2023 | ŠK 3 12:30 - 13:15 ŠK 3
31. 03. 2023 |
Rolba
31. 03. 2023 | HC5 13:30 - 14:30 HC5
31. 03. 2023 |
Rolba
31. 03. 2023 | – 14:45 - 15:45 |
Rolba
31. 03. 2023 | HC9 | Rytíři Kladno - HCM Jaroměř 16:00 - 18:30 HC9 | Rytíři Kladno - HCM Jaroměř
31. 03. 2023 |
Rolba
31. 03. 2023 | HC Dorost - Herning 18:45 - 21:00 HC Dorost - Herning
31. 03. 2023 |
Rolba
31. 03. 2023 | – 21:15 - 23:30 | Zimní stadion uzavřen 23:30 - 02:00 Zimní stadion uzavřen
31. 03. 2023 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2. plocha | PZ Junioři 06:00 - 07:00 PZ Junioři
31. 03. 2023 |
Rolba
31. 03. 2023 | HC 07:15 - 08:15 HC
31. 03. 2023 Nedvěd |
Rolba
31. 03. 2023 | – 08:30 - 12:00 |
Rolba
31. 03. 2023 | ŠK 2 12:15 - 13:15 ŠK 2
31. 03. 2023 |
Rolba
31. 03. 2023 | – 13:30 - 14:30 |
Rolba
31. 03. 2023 | Kraso 14:45 - 15:45 Kraso
31. 03. 2023 |
Rolba
31. 03. 2023 | HC7 16:00 - 17:00 HC7
31. 03. 2023 |
Rolba
31. 03. 2023 | PZ Dorost 17:15 - 18:15 PZ Dorost
31. 03. 2023 |
Rolba
31. 03. 2023 | Lalorraine 18:30 - 19:30 Lalorraine
31. 03. 2023 |
Rolba
31. 03. 2023 | Malec 19:45 - 21:00 Malec
31. 03. 2023 |
Rolba
31. 03. 2023 | Toms 21:15 - 22:15 Toms
31. 03. 2023 | Zimní stadion uzavřen 22:15 - 02:00 Zimní stadion uzavřen
31. 03. 2023 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
so 1. 4. | Plocha | 06 - 07 | 07 - 08 | 08 - 09 | 09 - 10 | 10 - 11 | 11 - 12 | 12 - 13 | 13 - 14 | 14 - 15 | 15 - 16 | 16 - 17 | 17 - 18 | 18 - 19 | 19 - 20 | 20 - 21 | 21 - 22 | 22 - 23 | 23 - 00 | 00 - 01 | 01 - 02 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1. plocha | Kraso SCM 06:00 - 07:00 Kraso SCM
01. 04. 2023 |
Rolba
01. 04. 2023 | Kraso 07:15 - 08:15 Kraso
01. 04. 2023 |
Rolba
01. 04. 2023 | Školička bruslení 08:30 - 09:30 Školička bruslení
01. 04. 2023 |
Rolba
01. 04. 2023 |
Rolba
01. 04. 2023 | HC 10:00 - 11:00 HC
01. 04. 2023 |
Rolba
01. 04. 2023 | HC7 | Rytíři Kladno - SK Černošice 11:15 - 13:15 HC7 | Rytíři Kladno - SK Černošice
01. 04. 2023 |
Rolba
01. 04. 2023 | PZ SŽ - Benešov 13:30 - 15:30 PZ SŽ - Benešov
01. 04. 2023 |
Rolba
01. 04. 2023 | HC2 15:45 - 16:45 HC2
01. 04. 2023 |
Rolba
01. 04. 2023 | PZ Unhošť 17:00 - 18:00 PZ Unhošť
01. 04. 2023 |
Rolba
01. 04. 2023 | Král 18:15 - 19:15 Král
01. 04. 2023 |
Rolba
01. 04. 2023 | MMoravec 19:30 - 20:30 MMoravec
01. 04. 2023 |
Rolba
01. 04. 2023 | Tůma 20:45 - 21:45 Tůma
01. 04. 2023 |
Rolba
01. 04. 2023 | HC 22:00 - 23:00 HC
01. 04. 2023 Bareš |
Rolba
01. 04. 2023 | Zimní stadion uzavřen 23:15 - 02:00 Zimní stadion uzavřen
01. 04. 2023 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2. plocha | Zimní stadion uzavřen 06:00 - 02:00 Zimní stadion uzavřen
01. 04. 2023 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ne 2. 4. | Plocha | 06 - 07 | 07 - 08 | 08 - 09 | 09 - 10 | 10 - 11 | 11 - 12 | 12 - 13 | 13 - 14 | 14 - 15 | 15 - 16 | 16 - 17 | 17 - 18 | 18 - 19 | 19 - 20 | 20 - 21 | 21 - 22 | 22 - 23 | 23 - 00 | 00 - 01 | 01 - 02 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1. plocha | – 06:00 - 07:15 |
Rolba
02. 04. 2023 | Goodboys 07:30 - 08:30 Goodboys
02. 04. 2023 |
Rolba
02. 04. 2023 |
Rolba
02. 04. 2023 | HC 09:00 - 09:45 HC
02. 04. 2023 |
Rolba
02. 04. 2023 | HC 4 - neznámý 10:00 - 11:45 HC 4 - neznámý
02. 04. 2023 |
Rolba
02. 04. 2023 | HC9 | Rytíři Kladno - BK Havlíčkův Brod 12:15 - 14:45 HC9 | Rytíři Kladno - BK Havlíčkův Brod
02. 04. 2023 |
Rolba
02. 04. 2023 | Kraso SCM 15:00 - 16:30 Kraso SCM
02. 04. 2023 |
Rolba
02. 04. 2023 | Dobrovíz 16:45 - 17:45 Dobrovíz
02. 04. 2023 |
Rolba
02. 04. 2023 | MMoravec 18:00 - 19:00 MMoravec
02. 04. 2023 |
Rolba
02. 04. 2023 | HC Unhošť 19:15 - 20:15 HC Unhošť
02. 04. 2023 |
Rolba
02. 04. 2023 | Říha 20:30 - 21:30 Říha
02. 04. 2023 |
Rolba
02. 04. 2023 | Tuláček 21:45 - 22:45 Tuláček
02. 04. 2023 |
Rolba
02. 04. 2023 | – 23:00 - 00:15 | Zimní stadion uzavřen 00:15 - 02:00 Zimní stadion uzavřen
02. 04. 2023 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2. plocha | Zimní stadion uzavřen 06:00 - 02:00 Zimní stadion uzavřen
02. 04. 2023 |
RYTÍŘI KLADNO
ČEZ STADION
Hokejových legend 2531
272 01 Kladno
Pronájem 1 plocha 6:00 – 24:00 | 4.300 Kč/hod. |
Pronájem 2 plocha 6:00 – 24:00 | 3.700 Kč/hod. |
Pro školy – 2 plocha v dopoledních hodinách | 800 Kč/hod. |
Informace o pronájmech poskytuje p. Martin Zuska – 608 901 013, martin.zuska@rytirikladno.cz