po 23. 1. | Plocha | 06 - 07 | 07 - 08 | 08 - 09 | 09 - 10 | 10 - 11 | 11 - 12 | 12 - 13 | 13 - 14 | 14 - 15 | 15 - 16 | 16 - 17 | 17 - 18 | 18 - 19 | 19 - 20 | 20 - 21 | 21 - 22 | 22 - 23 | 23 - 00 | 00 - 01 | 01 - 02 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. plocha | PZ 8 - 7 06:00 - 07:00 PZ 8 - 7
23. 01. 2023 |
Rolba
23. 01. 2023 | Junioři 07:15 - 08:15 Junioři
23. 01. 2023 |
Rolba
23. 01. 2023 | ŠK 7 08:30 - 09:15 ŠK 7
23. 01. 2023 |
Rolba
23. 01. 2023 |
Rolba
23. 01. 2023 | A - tým 09:45 - 11:00 A - tým
23. 01. 2023 |
Rolba
23. 01. 2023 | – 12:15 - 13:15 |
Rolba
23. 01. 2023 | ŠK 4 13:30 - 14:30 ŠK 4
23. 01. 2023 |
Rolba
23. 01. 2023 | HC3 14:45 - 15:45 HC3
23. 01. 2023 |
Rolba
23. 01. 2023 | Dorost 16:00 - 17:00 Dorost
23. 01. 2023 |
Rolba
23. 01. 2023 | Školička bruslení 17:15 - 18:15 Školička bruslení
23. 01. 2023 |
Rolba
23. 01. 2023 | Junioři 18:30 - 19:30 Junioři
23. 01. 2023 |
Rolba
23. 01. 2023 | PZ Dorost 19:45 - 20:45 PZ Dorost
23. 01. 2023 |
Rolba
23. 01. 2023 | – 21:00 - 23:30 | Zimní stadion uzavřen 23:30 - 02:00 Zimní stadion uzavřen
23. 01. 2023 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2. plocha | PZ 6 - 5 06:00 - 07:00 PZ 6 - 5
23. 01. 2023 |
Rolba
23. 01. 2023 | Dorost 07:15 - 08:15 Dorost
23. 01. 2023 |
Rolba
23. 01. 2023 | ŠK 5 08:30 - 09:30 ŠK 5
23. 01. 2023 |
Rolba
23. 01. 2023 | Oprava světel 09:45 - 13:15 Oprava světel
23. 01. 2023 |
Rolba
23. 01. 2023 | HC 2 - 1 13:30 - 14:30 HC 2 - 1
23. 01. 2023 |
Rolba
23. 01. 2023 | PZ 4 - 3 14:45 - 15:45 PZ 4 - 3
23. 01. 2023 |
Rolba
23. 01. 2023 | HC8 16:00 - 17:00 HC8
23. 01. 2023 |
Rolba
23. 01. 2023 | HC9 17:15 - 18:15 HC9
23. 01. 2023 |
Rolba
23. 01. 2023 | HC6 18:30 - 19:30 HC6
23. 01. 2023 |
Rolba
23. 01. 2023 | PZ 9 19:45 - 20:45 PZ 9
23. 01. 2023 |
Rolba
23. 01. 2023 | HC Team Kladno 21:00 - 22:15 HC Team Kladno
23. 01. 2023 | Zimní stadion uzavřen 22:15 - 02:00 Zimní stadion uzavřen
23. 01. 2023 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
út 24. 1. | Plocha | 06 - 07 | 07 - 08 | 08 - 09 | 09 - 10 | 10 - 11 | 11 - 12 | 12 - 13 | 13 - 14 | 14 - 15 | 15 - 16 | 16 - 17 | 17 - 18 | 18 - 19 | 19 - 20 | 20 - 21 | 21 - 22 | 22 - 23 | 23 - 00 | 00 - 01 | 01 - 02 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1. plocha | Golmani mládež 06:00 - 07:00 Golmani mládež
24. 01. 2023 | Golmani akademie 07:00 - 08:15 Golmani akademie
24. 01. 2023 |
Rolba
24. 01. 2023 | ŠK 7 08:30 - 09:15 ŠK 7
24. 01. 2023 |
Rolba
24. 01. 2023 |
Rolba
24. 01. 2023 | A - tým 09:45 - 11:00 A - tým
24. 01. 2023 |
Rolba
24. 01. 2023 | – 12:15 - 13:15 |
Rolba
24. 01. 2023 | ŠK 9 13:30 - 14:30 ŠK 9
24. 01. 2023 |
Rolba
24. 01. 2023 | HC5 14:45 - 15:45 HC5
24. 01. 2023 |
Rolba
24. 01. 2023 |
Rolba
24. 01. 2023 |
Rolba
24. 01. 2023 |
Rolba
24. 01. 2023 |
Rolba
24. 01. 2023 |
Rolba
24. 01. 2023 |
Rolba
24. 01. 2023 |
Rolba
24. 01. 2023 |
Rolba
24. 01. 2023 | A-tým | Rytíři Kladno - Bílí Tygři Liberec 18:00 - 20:45 A-tým | Rytíři Kladno - Bílí Tygři Liberec
24. 01. 2023 |
Rolba
24. 01. 2023 |
Rolba
24. 01. 2023 | PZ Junioři 21:15 - 22:15 PZ Junioři
24. 01. 2023 |
Rolba
24. 01. 2023 | – 22:30 - 23:45 | Zimní stadion uzavřen 23:45 - 02:00 Zimní stadion uzavřen
24. 01. 2023 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2. plocha | HC9 06:00 - 07:00 HC9
24. 01. 2023 |
Rolba
24. 01. 2023 | – 07:15 - 08:15 |
Rolba
24. 01. 2023 | ŠK 6 08:30 - 09:30 ŠK 6
24. 01. 2023 |
Rolba
24. 01. 2023 |
Rolba
24. 01. 2023 |
Rolba
24. 01. 2023 | Gympl 10:15 - 11:30 Gympl
24. 01. 2023 |
Rolba
24. 01. 2023 | – 11:45 - 13:15 |
Rolba
24. 01. 2023 | ŠK 8 13:30 - 14:30 ŠK 8
24. 01. 2023 |
Rolba
24. 01. 2023 | Kraso 14:45 - 15:45 Kraso
24. 01. 2023 |
Rolba
24. 01. 2023 | Dorost 16:00 - 17:00 Dorost
24. 01. 2023 |
Rolba
24. 01. 2023 | HC4 17:15 - 18:15 HC4
24. 01. 2023 |
Rolba
24. 01. 2023 | HC 7 - 6 18:30 - 19:30 HC 7 - 6
24. 01. 2023 |
Rolba
24. 01. 2023 | PZ 9 19:45 - 20:45 PZ 9
24. 01. 2023 |
Rolba
24. 01. 2023 | PZ Dorost 21:00 - 22:00 PZ Dorost
24. 01. 2023 |
Rolba
24. 01. 2023 | Zimní stadion uzavřen 22:15 - 02:00 Zimní stadion uzavřen
24. 01. 2023 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
st 25. 1. | Plocha | 06 - 07 | 07 - 08 | 08 - 09 | 09 - 10 | 10 - 11 | 11 - 12 | 12 - 13 | 13 - 14 | 14 - 15 | 15 - 16 | 16 - 17 | 17 - 18 | 18 - 19 | 19 - 20 | 20 - 21 | 21 - 22 | 22 - 23 | 23 - 00 | 00 - 01 | 01 - 02 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1. plocha | HC7 06:00 - 07:00 HC7
25. 01. 2023 |
Rolba
25. 01. 2023 | – 07:15 - 08:15 |
Rolba
25. 01. 2023 | ŠK 5 08:30 - 09:15 ŠK 5
25. 01. 2023 |
Rolba
25. 01. 2023 |
Rolba
25. 01. 2023 | A - tým 09:45 - 11:00 A - tým
25. 01. 2023 |
Rolba
25. 01. 2023 | – 12:15 - 13:15 |
Rolba
25. 01. 2023 | ŠK 3 13:30 - 14:30 ŠK 3
25. 01. 2023 |
Rolba
25. 01. 2023 | HC5 14:45 - 15:45 HC5
25. 01. 2023 |
Rolba
25. 01. 2023 | Dorost 16:00 - 17:00 Dorost
25. 01. 2023 |
Rolba
25. 01. 2023 | Junioři 17:15 - 18:15 Junioři
25. 01. 2023 |
Rolba
25. 01. 2023 | HC8 18:30 - 19:30 HC8
25. 01. 2023 |
Rolba
25. 01. 2023 | PZ 8 - 7 19:45 - 20:45 PZ 8 - 7
25. 01. 2023 |
Rolba
25. 01. 2023 | PZ Junioři 21:00 - 22:00 PZ Junioři
25. 01. 2023 |
Rolba
25. 01. 2023 | Hokejíček 22:15 - 23:15 Hokejíček
25. 01. 2023 |
Rolba
25. 01. 2023 | – 23:30 - 00:45 | Zimní stadion uzavřen 00:45 - 02:00 Zimní stadion uzavřen
25. 01. 2023 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2. plocha | PZ 6 - 5 06:00 - 07:00 PZ 6 - 5
25. 01. 2023 |
Rolba
25. 01. 2023 | SPŠ Kladno 07:15 - 08:15 SPŠ Kladno
25. 01. 2023 |
Rolba
25. 01. 2023 | ŠK 4 08:30 - 09:30 ŠK 4
25. 01. 2023 |
Rolba
25. 01. 2023 | ZŠ Norská 09:45 - 10:45 ZŠ Norská
25. 01. 2023 |
Rolba
25. 01. 2023 | – 11:00 - 13:15 |
Rolba
25. 01. 2023 | ŠK 2 13:30 - 14:30 ŠK 2
25. 01. 2023 |
Rolba
25. 01. 2023 | PZ 4 - 3 14:45 - 15:45 PZ 4 - 3
25. 01. 2023 |
Rolba
25. 01. 2023 | HC4 16:00 - 17:00 HC4
25. 01. 2023 |
Rolba
25. 01. 2023 | HC9 17:15 - 18:15 HC9
25. 01. 2023 |
Rolba
25. 01. 2023 | PZ Dorost - Písek 18:30 - 21:00 PZ Dorost - Písek
25. 01. 2023 |
Rolba
25. 01. 2023 | Pospíšil 21:15 - 22:15 Pospíšil
25. 01. 2023 | Zimní stadion uzavřen 22:15 - 02:00 Zimní stadion uzavřen
25. 01. 2023 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
čt 26. 1. | Plocha | 06 - 07 | 07 - 08 | 08 - 09 | 09 - 10 | 10 - 11 | 11 - 12 | 12 - 13 | 13 - 14 | 14 - 15 | 15 - 16 | 16 - 17 | 17 - 18 | 18 - 19 | 19 - 20 | 20 - 21 | 21 - 22 | 22 - 23 | 23 - 00 | 00 - 01 | 01 - 02 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1. plocha | HC6 06:00 - 07:00 HC6
26. 01. 2023 |
Rolba
26. 01. 2023 | – 07:15 - 08:15 |
Rolba
26. 01. 2023 | ŠK 9 08:30 - 09:15 ŠK 9
26. 01. 2023 |
Rolba
26. 01. 2023 |
Rolba
26. 01. 2023 | A - tým 09:45 - 11:00 A - tým
26. 01. 2023 |
Rolba
26. 01. 2023 | – 12:15 - 13:15 |
Rolba
26. 01. 2023 | HC 2 - 1 13:30 - 14:30 HC 2 - 1
26. 01. 2023 |
Rolba
26. 01. 2023 | HC3 14:45 - 15:45 HC3
26. 01. 2023 |
Rolba
26. 01. 2023 | Dorost 16:00 - 17:00 Dorost
26. 01. 2023 |
Rolba
26. 01. 2023 | Junioři 17:15 - 18:15 Junioři
26. 01. 2023 |
Rolba
26. 01. 2023 | HC4 18:30 - 19:30 HC4
26. 01. 2023 |
Rolba
26. 01. 2023 | PZ 9 19:45 - 20:45 PZ 9
26. 01. 2023 |
Rolba
26. 01. 2023 | Ženy 21:00 - 22:00 Ženy
26. 01. 2023 |
Rolba
26. 01. 2023 | – 22:15 - 23:30 | Zimní stadion uzavřen 23:30 - 02:00 Zimní stadion uzavřen
26. 01. 2023 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2. plocha | PZ 8 - 7 06:00 - 07:00 PZ 8 - 7
26. 01. 2023 |
Rolba
26. 01. 2023 | Skills 07:15 - 08:15 Skills
26. 01. 2023 |
Rolba
26. 01. 2023 | ŠK 8 08:30 - 09:30 ŠK 8
26. 01. 2023 |
Rolba
26. 01. 2023 |
Rolba
26. 01. 2023 |
Rolba
26. 01. 2023 | Gympl 10:15 - 11:30 Gympl
26. 01. 2023 |
Rolba
26. 01. 2023 | – 11:45 - 13:15 |
Rolba
26. 01. 2023 | PZ 2 - 1 13:30 - 14:30 PZ 2 - 1
26. 01. 2023 |
Rolba
26. 01. 2023 | PZ 6 - 5 14:45 - 15:45 PZ 6 - 5
26. 01. 2023 |
Rolba
26. 01. 2023 | HC 7 - Mladá Boleslav 16:00 - 18:00 HC 7 - Mladá Boleslav
26. 01. 2023 |
Rolba
26. 01. 2023 | HC8 | Rytíři Kladno - HC Stadion Litoměřice 18:15 - 20:15 HC8 | Rytíři Kladno - HC Stadion Litoměřice
26. 01. 2023 |
Rolba
26. 01. 2023 | PZ Junioři 20:30 - 21:30 PZ Junioři
26. 01. 2023 |
Rolba
26. 01. 2023 | Hvězda Kladno 21:45 - 22:45 Hvězda Kladno
26. 01. 2023 | Zimní stadion uzavřen 22:45 - 02:00 Zimní stadion uzavřen
26. 01. 2023 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
pá 27. 1. | Plocha | 06 - 07 | 07 - 08 | 08 - 09 | 09 - 10 | 10 - 11 | 11 - 12 | 12 - 13 | 13 - 14 | 14 - 15 | 15 - 16 | 16 - 17 | 17 - 18 | 18 - 19 | 19 - 20 | 20 - 21 | 21 - 22 | 22 - 23 | 23 - 00 | 00 - 01 | 01 - 02 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1. plocha | – 06:00 - 07:00 |
Rolba
27. 01. 2023 | Gympl 07:15 - 08:00 Gympl
27. 01. 2023 |
Rolba
27. 01. 2023 |
Rolba
27. 01. 2023 | ŠK 6 08:30 - 09:15 ŠK 6
27. 01. 2023 |
Rolba
27. 01. 2023 |
Rolba
27. 01. 2023 | A - tým 09:45 - 11:00 A - tým
27. 01. 2023 |
Rolba
27. 01. 2023 | ŠK 3 12:15 - 13:15 ŠK 3
27. 01. 2023 |
Rolba
27. 01. 2023 | HC5 13:30 - 14:30 HC5
27. 01. 2023 |
Rolba
27. 01. 2023 | Junioři 14:45 - 15:45 Junioři
27. 01. 2023 |
Rolba
27. 01. 2023 |
Rolba
27. 01. 2023 |
Rolba
27. 01. 2023 |
Rolba
27. 01. 2023 |
Rolba
27. 01. 2023 |
Rolba
27. 01. 2023 |
Rolba
27. 01. 2023 |
Rolba
27. 01. 2023 |
Rolba
27. 01. 2023 | A-tým | Rytíři Kladno - HC KOMETA BRNO 18:00 - 20:45 A-tým | Rytíři Kladno - HC KOMETA BRNO
27. 01. 2023 |
Rolba
27. 01. 2023 |
Rolba
27. 01. 2023 | Toms 21:15 - 22:15 Toms
27. 01. 2023 |
Rolba
27. 01. 2023 | – 22:30 - 23:45 | Zimní stadion uzavřen 23:45 - 02:00 Zimní stadion uzavřen
27. 01. 2023 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2. plocha | PZ 4 - 3 06:00 - 07:00 PZ 4 - 3
27. 01. 2023 |
Rolba
27. 01. 2023 | – 07:15 - 08:15 |
Rolba
27. 01. 2023 | ZŠ Buštěhrad 08:30 - 10:30 ZŠ Buštěhrad
27. 01. 2023 |
Rolba
27. 01. 2023 | – 10:45 - 12:00 |
Rolba
27. 01. 2023 | ŠK 2 12:15 - 13:15 ŠK 2
27. 01. 2023 |
Rolba
27. 01. 2023 | Kraso 13:30 - 14:30 Kraso
27. 01. 2023 |
Rolba
27. 01. 2023 | Dorost 14:45 - 15:45 Dorost
27. 01. 2023 |
Rolba
27. 01. 2023 | HC9 16:00 - 17:00 HC9
27. 01. 2023 |
Rolba
27. 01. 2023 | HC7 17:15 - 18:15 HC7
27. 01. 2023 |
Rolba
27. 01. 2023 | PZ 9 18:30 - 19:30 PZ 9
27. 01. 2023 |
Rolba
27. 01. 2023 | PZ Dorost 19:45 - 20:45 PZ Dorost
27. 01. 2023 |
Rolba
27. 01. 2023 | Malec 21:00 - 22:15 Malec
27. 01. 2023 | Zimní stadion uzavřen 22:15 - 02:00 Zimní stadion uzavřen
27. 01. 2023 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
so 28. 1. | Plocha | 06 - 07 | 07 - 08 | 08 - 09 | 09 - 10 | 10 - 11 | 11 - 12 | 12 - 13 | 13 - 14 | 14 - 15 | 15 - 16 | 16 - 17 | 17 - 18 | 18 - 19 | 19 - 20 | 20 - 21 | 21 - 22 | 22 - 23 | 23 - 00 | 00 - 01 | 01 - 02 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1. plocha | – 06:00 - 07:00 |
Rolba
28. 01. 2023 | HC5 07:15 - 08:15 HC5
28. 01. 2023 |
Rolba
28. 01. 2023 | Školička bruslení 08:30 - 09:30 Školička bruslení
28. 01. 2023 |
Rolba
28. 01. 2023 |
Rolba
28. 01. 2023 | A - tým 10:00 - 11:00 A - tým
28. 01. 2023 |
Rolba
28. 01. 2023 | Junioři 11:15 - 12:15 Junioři
28. 01. 2023 |
Rolba
28. 01. 2023 | HC8 12:30 - 13:30 HC8
28. 01. 2023 12:30 - 14:45 HC8 | Rytíři Kladno - HC Rakovník
28. 01. 2023 |
Rolba
28. 01. 2023 | – 13:45 - 14:45 |
Rolba
28. 01. 2023 | Ženy - Karviná 15:00 - 17:30 Ženy - Karviná
28. 01. 2023 |
Rolba
28. 01. 2023 | Král 17:45 - 18:45 Král
28. 01. 2023 |
Rolba
28. 01. 2023 | – 19:00 - 20:15 |
Rolba
28. 01. 2023 | LaLorraine 20:30 - 22:00 LaLorraine
28. 01. 2023 |
Rolba
28. 01. 2023 | – 22:15 - 23:45 | Zimní stadion uzavřen 23:45 - 02:00 Zimní stadion uzavřen
28. 01. 2023 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2. plocha | – 06:00 - 07:15 |
Rolba
28. 01. 2023 | Kraso SCM 07:30 - 08:30 Kraso SCM
28. 01. 2023 |
Rolba
28. 01. 2023 | Kraso 08:45 - 09:45 Kraso
28. 01. 2023 |
Rolba
28. 01. 2023 | HC 4 - Čáslav 10:00 - 12:00 HC 4 - Čáslav
28. 01. 2023 |
Rolba
28. 01. 2023 | PZ MŽ - Slaný 12:15 - 14:15 PZ MŽ - Slaný
28. 01. 2023 |
Rolba
28. 01. 2023 | HC3 | Rytíři Kladno - HC Spartak Žebrák 14:30 - 15:30 HC3 | Rytíři Kladno - HC Spartak Žebrák
28. 01. 2023 14:30 - 15:30 HC3 | Rytíři Kladno B - HC Spartak Žebrák
28. 01. 2023 | HC 3 - Plzeň 15:30 - 16:30 HC 3 - Plzeň
28. 01. 2023 |
Rolba
28. 01. 2023 |
Rolba
28. 01. 2023 | Veřejné bruslení 17:00 - 19:00 Veřejné bruslení
28. 01. 2023 |
Rolba
28. 01. 2023 |
Rolba
28. 01. 2023 |
Rolba
28. 01. 2023 |
Rolba
28. 01. 2023 | Tůma 20:00 - 21:00 Tůma
28. 01. 2023 |
Rolba
28. 01. 2023 | Osvald 21:15 - 22:45 Osvald
28. 01. 2023 | Zimní stadion uzavřen 22:45 - 02:00 Zimní stadion uzavřen
28. 01. 2023 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ne 29. 1. | Plocha | 06 - 07 | 07 - 08 | 08 - 09 | 09 - 10 | 10 - 11 | 11 - 12 | 12 - 13 | 13 - 14 | 14 - 15 | 15 - 16 | 16 - 17 | 17 - 18 | 18 - 19 | 19 - 20 | 20 - 21 | 21 - 22 | 22 - 23 | 23 - 00 | 00 - 01 | 01 - 02 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1. plocha | – 06:00 - 07:15 |
Rolba
29. 01. 2023 | HC5 07:30 - 08:30 HC5
29. 01. 2023 |
Rolba
29. 01. 2023 |
Rolba
29. 01. 2023 | A - tým 09:00 - 09:45 A - tým
29. 01. 2023 |
Rolba
29. 01. 2023 | PZ Unhošť 10:00 - 11:00 PZ Unhošť
29. 01. 2023 |
Rolba
29. 01. 2023 |
Rolba
29. 01. 2023 | Junioři | Rytíři Kladno - BK Havlíčkův Brod 12:00 - 14:30 Junioři | Rytíři Kladno - BK Havlíčkův Brod
29. 01. 2023 |
Rolba
29. 01. 2023 | PZ Dorost - Polsko 14:45 - 17:15 PZ Dorost - Polsko
29. 01. 2023 |
Rolba
29. 01. 2023 | Kraso SCM 17:30 - 19:00 Kraso SCM
29. 01. 2023 |
Rolba
29. 01. 2023 | Říha 19:15 - 20:30 Říha
29. 01. 2023 |
Rolba
29. 01. 2023 | MMoravec 20:45 - 21:45 MMoravec
29. 01. 2023 |
Rolba
29. 01. 2023 | – 22:00 - 23:30 | Zimní stadion uzavřen 23:30 - 02:00 Zimní stadion uzavřen
29. 01. 2023 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2. plocha | – 06:00 - 07:00 |
Rolba
29. 01. 2023 | Goodboys 07:15 - 08:15 Goodboys
29. 01. 2023 |
Rolba
29. 01. 2023 | PZ 2 - 1 08:30 - 10:00 PZ 2 - 1
29. 01. 2023 |
Rolba
29. 01. 2023 | Ženy - Karviná 10:15 - 12:45 Ženy - Karviná
29. 01. 2023 |
Rolba
29. 01. 2023 | HC9 | Rytíři Kladno - HC DYNAMO PARDUBICE 13:00 - 15:30 HC9 | Rytíři Kladno - HC DYNAMO PARDUBICE
29. 01. 2023 |
Rolba
29. 01. 2023 |
Rolba
29. 01. 2023 | Veřejné bruslení 16:00 - 18:00 Veřejné bruslení
29. 01. 2023 |
Rolba
29. 01. 2023 |
Rolba
29. 01. 2023 |
Rolba
29. 01. 2023 |
Rolba
29. 01. 2023 | HC Unhošť 19:00 - 20:00 HC Unhošť
29. 01. 2023 |
Rolba
29. 01. 2023 | Tuláček 20:15 - 21:15 Tuláček
29. 01. 2023 |
Rolba
29. 01. 2023 | – 21:30 - 22:45 | Zimní stadion uzavřen 22:45 - 02:00 Zimní stadion uzavřen
29. 01. 2023 |
RYTÍŘI KLADNO
ČEZ STADION
Hokejových legend 2531
272 01 Kladno
Pronájem 1 plocha 6:00 – 24:00 | 4.300 Kč/hod. |
Pronájem 2 plocha 6:00 – 24:00 | 3.700 Kč/hod. |
Pro školy – 2 plocha v dopoledních hodinách | 800 Kč/hod. |
Informace o pronájmech poskytuje p. Martin Zuska – 608 901 013, martin.zuska@rytirikladno.cz